Lisa ostukorvi
MINERAALPUUDER 38 € 

Saavuta veatu nahk meie 100% naturaalse mineraalpuudriga! 

Meie looduslik õlivaba puuder rõhutab Sinu naturaalset ilu, ravides samal ajal nahka. MicaBeauty mineraalpuuder on tehtud 100% looduslikest koostisosadest ning ei sisalda kahjulike kemikaale, värve ega ka talki. Meie kosmeetika ei ärrita nahka ning sobib ka kõige tundlikumale nahale ! Puudrit võib ohutult kasutada, kui on probleemid aknega, rosaatseaga või kuperroosaga. Mineraalpuuder laseb nahal hingata ja ei ummista poore ning mis kõige tähtsam– katab ära kõik vead!

MicaBeauty mineraalpuudrit jätkub keskmiselt 1 aastaks! Katvust on võimalik ise valida. Kandes peale ühe kihi on tulemus loomulik ja sobilik igapäevasteks tegemisteks. Kandes peale aga 2-3 kihti on tulemuseks täiesti veatu nahk. Olenemata kogusest, pole puudrit üldsegi näol tunda ning ei teki "maski" tunnet!

Tootevalikus on 6 puhast tooni, kuid meie Viru Keskuse esinduses on võimalus ka toone segada! Oleme ainuke firma maailmas, kes segab oma puudreid kokku, et klient saaks täpselt oma nahale vastava tooni. Samuti on võimalus tulla oma puudrit segama, kui nahatoon on muutunud (näiteks suvel päevitades või talve tulekuga heledamaks minnes). Segamine on kohapeal 5€. 

Koostisosad: Mica, Black Iron Oxide, Red Iron Oxide, Yellow Iron Oxide, Zinc Oxide, Titanium Dioxide

Neto kaal 9g